Vizion Plus TV 179,220 views KUJDES: Pasagjerët që udhëtojnë për në Turqi duhet të sigurohen që të kenë minimum 6 muaj validitet në pasaportë! Eurokoha Reisen GmbH. Pushime te Mira ne Hotele luksoze ne te gjitha vendet me Oferta atraktive.--> Kreu Blogu Rreth nesh Kontakti Rezervo tani. Madje, për këtë është dashur të angazhohet një bletar. Stuttgart +49 (0)711 87 03 06 90. 16,000+ Kliente … Beethovenstrasse 49. Pushime Verore ne Turqi Cmimet me te mira per resortet All Inclusive ne Antalia - Belek - Kemer - Lara. Düsseldorf +49 (0)211 17 39 930. CRYSTAL SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA 5*. Pushime pavarësisht COVID? Agjensi Udhetimi & Turistike. Zürich +41 (0)44 315 59 59 . Rezervoni pushimet tuaja verore në hotelet më të bukura të Turqisë! 35-37. Informacion i rëndësishëm në lidhje me vlefshmërinë e pasaportës për udhëtimin në Turqi. 35 ... img . May 14, 2020 | 8:58 SHPËRNDAJE. flyksa.com. Gjithmone kerkojme te kemi pushime te paharrueshme dhe ato te jene brenda buxhetit qe ne kerkojme ! Kur dhe si do të hapen kufijtë për qarkullimin e udhëtarëve këtë nuk mund ta thotë kush me përgjegjësi tani, thotë sekretari i … 12/12/2020. EARLY BOOKING VERA 2020 朗 Rezervoni pushimet tuaja verore në hotelet më të bukura të Turqisë! Regjistrohu në newsletter për oferta nga Pushime.com Informohuni për udhëtime, oferta dhe bonuset më të mira. Ne përdorim identifikues pajisjesh për të përmirësuar ofertën tonë për ju. Kalemi Travel & Tours. Ndryshe nga të tjerët që kanë pritur me padurim të shkojnë në plazh, aktorja ka zgjedhur t’i kalojë këto ditë në një çiflig. 29/04/2020. Hotele Ekonomike (cmimi deri ne 600€/person. Pushime … Ashtu sikurse edhe viteve të kaluara, sezonin e ka nisur me çmime promovuese dhe me oferta të shumëllojshme. Stuttgart +49 (0)711 87 03 06 90. 07/01/2021. Dega e turizmit dhe udhëtimeve është një ndër më fitimprurëset në Turqi. Perse te rezervoni Antalia’n me Amara Travel? Berlin +49 (0)30 56 82 14 79. Kliko këtu për më shumë info. Eurokoha' prezantoi … Oferte Hotel ne Zakynthos. Pushime në Turqi; Pushime në Greqi; Pushime Ekzotike; City Breaks; Fluturime. Pushime në Turqi; Pushime në Greqi; Pushime Ekzotike; City Breaks; Fluturime. Facebook. Hannover +49 (0)511 336 29 09. Zürich +41 (0)44 315 59 59 . Fluturim direkt nga Prishtina drejt Zürich, për datën 10 Prill. Fluturime, Udhetime me Bileta Te Lira per Zvicer, Gjermani, e vende tjera. Ky vend është destinacioni … Pra, ju nese do mberrini heret ne hotel, nuk e merrni dot dhomen deri ne oren 14:00. Vas Tour vendos ne dispozicionin tuaj te gjithe njohurite per sherbimin si dhe te gjithe agjentet profesionist te cilat kane marre eksperiencat live nga vendet dhe destinacionet qe Vas Tour ka ne dispozicion dhe ofron . Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► KILIKYA PALACE GOYNUK 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► KIRMAN ARYCANDA DE LUXE RESORT 5*, Alanya, Ultra All Incluisve► CRYSTAL DELUXE RESORT &SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► CRYSTAL FLORA BEACH RESORT & SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LONG BEACH RESORT HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LONG BEACH HARMONY 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SIRIUS DELUXE HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► KIRMAN BELAZUR RESORT & SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive► VON RESORT GOLDEN COAST 5*, Side All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► MIRADA DEL MAR 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► VON RESORT ELITE 5*, Side, All Inclusive► MARCO POLO HOTEL 5*, Kemer, Ultra All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► KAMELYA K CLUB 5*,Side, Ultra All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► KAMELYA FULYA HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► DELPHIN BOTANIK PLATINIUM 5*, Alanya, All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► MARITIM PINE BEACH 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LIMAK LIMRA HOTEL&RESORT 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► ORANGE COUNTY KEMER 5*, Kemer, Ultra All Inclusive ► CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► AKKA ALINDA HOTEL 5*, Kemer, Ultra All Inclusive ► KAMELYA SELIN HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► IC HOTELS GREEN PALACE 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ADALYA ELITE LARA 5*, Lara, Ultra All Inclusive► FAME RESIDENCE LARA &SPA 5*,Lara, All Inclusive► IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CLUB ASTERIA BELEK 5*, Belek, High Class All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas), ► CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► TRENDY LARA HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► MARTI MYRA 5*,Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► AYDINBEY KING’S PALACE & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► DELPHIN DELUXE RESORT 5*, Alanya, Ultra All Incusive ► MIRACLE RESORT HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ROYAL ALHAMBRA PALACE 5*,  Side, Ultra All Inclusive► ROYAL DRAGON HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► ROYAL TAJ MAHAL HOTEL 5*,  Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► THE LAND OF LEGENDS 5*, Belek, Me mengjes ose Mengjes e Darke► SPICE HOTEL SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► AMARA CLUB MARINE NATURE 5* Kemer, Ultra All Inclusive► NASHIRA RESORT HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LIMAK ARCADIA RESORT HOTEL 5*, Belek Ultra All Inclusive (2 femije 0-14 Falas)► ALBA ROYAL HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)► RIXOS BELDIBI 5, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CRYSTAL SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive► ROYAL SEGINUS HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► LIMAK ATLANTIS DELUXE RESORT HOTEL 5*, Belek, Ultra All Inclusive► KEMER BARUT COLLECTION 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► BAIA LARA HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ROYAL HOLIDAY PALACE 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ROYAL WINGS HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusve► ROYAL ADAM & EVE 5*,  Belek, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)► AKKA ANTEDON HOTEL 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► BELLIS DELUXE HOTEL 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► DELPHIN PALACE HOTEL 5*,Lara, Ultra All Inclusive► SUSESI LUXURY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► ARUM BARUT COLLECTION 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SENSIMAR SIDE RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)► DELPHIN DIVA PREMIERE HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► LIMAK LARA DELUXE RESORT HOTEL 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► CONCORDE DE LUXE RESORT 5*,  Lara, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► LARA BARUT COLLECTION 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► DELPHIN BE GRAND RESORT 5*, Lara, Ultra All Inclusive► DELPHIN IMPERIAL HOTEL 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► ACANTHUS & CENNET BARUT COLLECTION 5*,  Side, Ultra All Inclusive► CALISTA LUXURY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive► IC HOTELS RESIDENCE 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT 5*, Belek, Luxury All Inclusive► TITANIC MARDAN PALACE HOTEL 5*,  Lara, Golden All Inclusive. KUJDES: Pasagjerët që udhëtojnë për në Turqi duhet të sigurohen që të kenë minimum 6 muaj validitet në pasaportë! Turqia sapo ka arritur një sukses të vogël në luftën kundër pandemisë. Pushime ne Stamboll – 3 Dite 179 Euro. Perse te rezervoni Antalia’n me Amara Travel? Ofertat me te fundit, paketa turistike, ture, Turqi, Egjipt, Paris, Londer, Kroaci, Mal I Zi destinacionet e enderrave tuaja behen realit. Fluturime, Pushime, Hotele, Bileta . Pranoj dhe autorizoj marrjen e informatave me e-mail nga Pushime.com . Pushime në Antalya 2020 – Pushime në Turqi All Inclusive. Por nëse do të ketë pushime pas pandemisë, ato do të kalohen në rajonet e afërta. Fluturime të rregullta; Fluturime Low Cost; … Vizion Plus TV 179,220 views Sipas mediave vendase, 24-vjeçarja ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet e mbuluar me gjak. 14/05/2020 13:09 . Ne kete seksion ju mundet te gjeni OFERTEN e DITES e cila me nje klikim ju … Broshurë me ofertat speciale për pushimet tuaja në Turqi, me çmime të papërsëritshme, duke filluar nga vetëm 269 EUR për një javë All Inclusive. Në javën e fundit të maj-it, Cineplexx në bashkëpunim me Eurokoha organizojnë lojë shpërblyese për eventin e shumëpritur të premierës Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, ku do t’i dërgojnë 2 persona fatlum për pushim në Turqi me të gjitha shpenzimet e mbuluara . Kjo zgjidhje eshte opcionale dhe nuk eshte opcioni i preferuar nga Max Travel. Pushime ne Bodrum Ultra All Inclusive 2021 , Oferta per Paketa Turistike dhe Hotele ne Bodrum, Udhetime ne Bodrum me Hima Travel Hotele 5 Yje 00355 069-70-21-103 kontakt@himatravel.com 29 prill 2020 - 12:01; Kur dhe si do të hapen kufijtë për qarkullimin e udhëtarëve këtë nuk mund ta thotë kush me përgjegjësi tani, thotë sekretari i shtetit në Ministrinë Federale të Ekonomisë në Gjermani, Thomas Bareiß, përgjegjës edhe për turizmin. Berlin +49 (0)30 56 82 14 79. Vera ne Antalya Vazhdon deri me 29 Shtator. Agjensi turistike në Tiranë Kalemi Travel siguron për ju një larmi me hotele në Antalya, Turqi, nga më të mirët. Pushimet Verore – 2020 – Agjensi Udhëtimi Turistike Kalemi Pushimet Verore ideale, me kushtet dhe cmimet më eksluzive si dhe në destinacionet më të larmishme, do ti gjeni vetëm në Agjensi Turistike Udhëtimi Kalemi Travel. Lamtumirë pushime verore 2020? E keni menduar ku do ti kaloni pushimet? Fluturim direkt nga Prishtina drejt Düsseldorf, për datën 17 Prill. Kalemi Travel & Tours. Pushime në Antalya 2020 – Pushime në Turqi All Inclusive.  Rezervo tani duke paguar vetem 25% te vleres – pjesen tjeter me kiste pa pagese shtese deri ne kohen e udhetimit,  Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 3 jave para nisjes, ⋙ Të Përfshira:✔ Kthimi direkt – Turkish Airlines ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë✔ Shërbimi sipas Konceptit ultra AIl Inclusive✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës✔ Të gjitha taksat, ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim,  Bone Share dhe fito Falas – Sigurim Shendetesor, Për rezervime kontakto:☎ 038 754 754☎ 049 754 754☎ +383 49 754 754 (viber), Click to share on Twitter (Opens in new window), Click to share on Facebook (Opens in new window), 169 € Oferte Per Stamboll – Cdo dite dhe Vikend, Super Oferta per Stamboll gjate HalloWeek, Oferta Per Stamboll 179 € – Cdo dite dhe Vikend, Pushime ne Antalya, Turqi duke filluar nga 449 Euro, Oferte per Stamboll – 3 Dite per 179 Euro, Vera ne Antalya Vazhdon deri me 29 Shtator. Turqi. Më shumë gjasa ka … Ofertë Bali & Singapor duke filluar nga 1280 euro, Bali duke filluar nga 990 euro, Te gjitha te drejtat rezervuar © KalemiTravel 2020, Prane sheshit “Willson” , ne kat te 2-te, mbi kafe “Mulliri i Vjeter”. Leave this field empty if you're human: Pushime.com. Eurokoha airlines is airline an basedon. 25/06/2019 | 13:18; Kur përzgjedhni hotelin për pushime verore, ka një mori pyetjesh që ju vijnë në mend t’i bëni para se të vendosni se ku të shkoni, transmeton Gazeta Metro.